Čarovné vonné sviečky, ktoré rozvoňajú váš domov

Vôňa má veľkú silu. Dokáže ovplyvniť našu náladu, navodiť tú správnu atmosféru a dokonca aj liečiť. Vedeli ste, že človek dokáže rozoznať až 300 základných druhov vôni? Nosná sliznica má viac ako 10 miliónov čuchových buniek, vďaka ktorým môžeme vnímať najrôznejšie vône sveta. Ženy majú v tomto oproti mužom miernu výhodu, dokážu citlivejšie reagovať na vône a vedia zachytiť aj menej výraznú vôňu. Vôňa je u niektorých živočíchov dokonca najdôležitejším faktorom pri výbere partnera. Ako vidieť jednotlivé vône majú obrovský vplyv na našu psychiku a bežný život. Práve túžba po príjemných vôňach priniesla na svet vonne sviecky, ktoré dokážu vykúzliť príjemnú atmosféru, upokojiť telo aj psychiku a vedia potešiť okrem vône aj krásnym vzhľadom.

Prevoňajte svoj domov správnymi vôňami

Vonne sviecky do domácnosti
Darček vo forme vonných sviečok

Jednotlivé vône môžu byť veľmi silné. Dokonca v sebe vedia schovať spomienky aj na niekoľko rokov či desaťročí. Určite sa mnohým z vás už stalo, že pri nadýchnutí sa zacítil vôňu, ktorá ho preniesla do spomienok alebo pri ktorej sa vám hneď vybavila spomienka na blízku osobu. Jednotlivé vône majú rozdielne účinky. Niektoré vône vedia upokojiť myseľ, iné vám môžu pomôcť k pokojnému a kvalitnému spánku a mnoho vôní má aj afrodiziakálne účinky.

Sójové vonné sviečky, ktoré šetria prírodu

Vonné sviečky sú ako stvorené pre harmonizáciu mysle a ducha. Potešia pri dlhých zimných večeroch, podčiarknu čaro Vianoc a vedia vám domov priniesť aj kus prírody. Aby pri výrobe vonných sviečok planéta veľmi netrpela, môžete na trhu nájsť vonné sviečky zo sójového vosku. Sójový vosk je prírodná obnoviteľná surovina, ktorá sa získava zo sójových bôbov a bola vyvinutá práve pre výrobu sviečok. Ponúka ekologickú alternatívu, vďaka ktorej si môžete bez výčitiek vychutnať rozmanité vône vo svojich domovov.

Využite silu vôni vo svojom živote 

Ak hľadáte darček pre seba, svojich blízkych alebo hľadáte, čo by ste pripísali na zoznam do listu Ježiškovi, nezabudnite na vonné sviečky. Sójové sviečky zdobené kúskami škandinávskej prírody si zamilujete. Týmto výberom potešíte všetky zmysly. Očaria vás nielen nezabudnuteľnou vôňou, ale pri ich pálení sa krásne rozsvietia a vytvoria neopakovateľnú atmosféru. Nájdete ich na webovej stránke  https://www.euphora.eu/