Netradiční kancelářské stoly pro vaši kancelář

I když se mezi námi najde mnoho lidí, kteří se do práce vysloveně těší, ještě pořád převládají ti, kteří do práce nechodí až s takovým velkým nadšením. Důležitou roli hraje mnoho krát i to, jak se člověk na pracovišti cítí. Není to vždy jen o náplni práce či o dobrých kolezích, ale také o tom, v jakém prostředí člověk pracuje. Kancelářský stůl představuje to, co najdeme v každé kanceláři. Patří i mezi giganty kanceláře, proto by měl být vybrán správně.

Kancelářské stoly a jejich tvary

Masivní kancelářský stůl
Tvary kancelářského stolu

Kromě toho, že za kancelářským stolem trávíme převážnou většinu našeho pracovního času, současně představuje i dominantu kanceláře. Představuje místo, na které nám jako první padnou oči pokud do kanceláře vstoupíme. Výběr správného stolu může být občas běh na dlouhou trať. Každý z nás se už setkal se situací, že mu určitý druh nábytku padl do oka a nedokázal si bez něj svou domácnost nebo kancelář představit. Zásadní problém však nastal při jeho umístění. Příliš malé nebo naopak příliš velké prostory dokáží nadělat skutečné problémy a dvojnásobně to platí v případě vybavení. Kancelářské stoly se nejčastěji vyhotovují v těchto provedeních:

Kancelářské stoly obdélníkového tvaru – patří mezi ten typ stolu, se kterým se v kancelářích setkáváme nejčastěji. Jejich nespornou výhodou je úspora místa. V mnoha případech mají k dispozici množství složek, do kterých si můžete uložit vše potřebné. Kromě toho je dostatek místa i na jejich povrchu. Hodí se do větších prostor, do kterých opticky zapadnou.

Kulaté kancelářské stoly – i když patří mezi netradiční, s tímto tvarem se v našich kancelářích setkáváme také. Díky jejich atypickému kulatému tvaru je možné je umístit prakticky kdekoliv – od menších prostor až po ty větší. V obou působí opravdu pěkně. Pokud si tedy nebudete vědět rady s kombinací správného stolu a prostoru, vyzkoušejte kulatý pracovní stůl! A jako bonus se vám odvděčí tak, že prostor v jeho okolí opticky zvětší!

Kancelářské stoly ve tvaru čtverce – hodí se do malých kancelářských prostor, v nichž je třeba mít umístěno jen to nejdůležitější, co při práci potřebujeme – pracovní stůl a židli.

Proč uvažovat nad kvalitním pracovním stolem?

Správně vybraný kancelářský stůl vám ušetří mnoho starostí – od nepříjemných pocitů až po pohodlí na pracovišti. Mějte takový stůl v kanceláři i vy! Navštivte stránku https://worklife.cz/ a zjistěte více!