Moderné prevedenie wc pre psa aj na vašej záhrade

Vlastniť domáce zvieratko je snom mnohých detí. Deti si však často neuvedomujú, že o psíka sa treba pravidelne starať, kŕmiť ho, česať, venčiť, chodiť s ním na veterinárne prehliadky a tak ďalej. Ak však dospelý detskému proseniu neodolajú, zrazu máte doma o jedného člena rodiny navyše. Ak si však raz psíka kúpite alebo zoberiete zo psieho útulku, tak určite neobanujete. Pes je zaručený priateľ a milovník celej rodiny. Aby ste si starostlivosť o neho trochu spríjemnili, je tu pre vás wc pre psa. Táto šikovná pomôcka v sebe ukrýva množstvo výhod, ktoré si skúsime v tomto článku uviesť. 

Aké výhody pre našu rodinu wc pre psa ponúka?

Typy wc pre psa
Výhody, ktoré wc pre psa ponúka

Wc pre psa by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že je len akýmsi výdobytkom modernej doby. Nie je tomu však tak. Wc pre psa v sebe ukrýva naozaj množstvo výhod, ktoré každý majiteľ väčšieho či menšieho plemene určite ocení. Jednou z nich je napríklad to, že už nebudete musieť hľadať a zbierať psie exkrementy po celej záhrade. Po krátkom tréningu si pes na jeho nové miesto vykonávania potreby zvykne a všetko bude na jednom mieste. Vďaka tomu budete mať čistejšiu a zelenšiu záhradu po celý rok. Určite každý vlastník psa a domu pozná ten fakt, že má pravidelne vyschnuté kríky a nedajbože aj svoju úrodu. S wc pre psa bude táto nepríjemnosť vybavená raz a navždy. Medzi ďalšiu a to veľmi podstatnú výhodu patrí aj to, že nielenže budete mať zelenšiu záhradu a trávnik, ale aj fakt, že sa po celej záhrade nebudú šíriť milióny baktérií zo psích výkalov ako aj moču. S wc pre psa teda ochránite zdravie vás ako aj vašich detí či najbližších. 

Aké modely wc pre psa sú momentálne na trhu dostupné?

V súčasnosti sú na trhu viaceré typy wc pre psa. Avšak wc pre psa, ktoré nájdete na webovej stránke https://www.queedo.sk/eco-dog-toilet/ sa vyznačuje moderným a praktickým prevedením, ktoré sa hodí do každej záhrady. Wc ako také však nie je možné kúpiť, ale môžete si kúpiť službu aj s pravidelným servisom tohto zariadenia na neobmedzené obdobie. Na výber sú teda rôzne varianty a to: smart, modern a home. Každý z nich sa v niečom líši avšak pevnú konštrukciu, minimalistický dizajn, zbernú lopatku či kapsulu s podpornými feromónmi má každý z nich. Na webovej stránke si môžete detailnejšie o produkte ako aj cene prečítať, prípadne zavolať na telefónne číslo kde vám odpovedia na všetky vaše otázky.