Pohodlné obleky na mieru

Reprezentatívne obleky na mieru patria medzi jedinečný a vkusný kúsok v pánskom šatníku. Nezáleží pritom na tom, či obleky nosíte každý deň alebo len z času na čas pri špeciálnych príležitostiach. Obleky na mieru dodajú Vašej postave náležitú eleganciu a šmrnc. Navyše tie, ktoré sú ušité z krajčírskej dielne Christian Baret sú aj veľmi pohodlné. Táto anglická značka sa vyznačuje eleganciou a vkusom, ktorí kedysi nosili anglický králi a aristokrati.

Obleky na mieru, ktoré dokonale sadnú

Možno sa Vám viackrát stalo, že v obchode ste si vyskúšali oblek a zdal sa Vám v prvom okamihu výborný. Avšak ak ste ho mali oblečený dlhšie, už to nebolo to „pravé“, pretože Vám vadil napríklad dlhší alebo širší rukáv, neforemne ušité plecia alebo Vás po čase začal hrýzť materiál z ktorého bol oblek ušitý. obleky na mieru bratislavaObleky na mieru Christian Baret sa však vyznačujú tým, že obleky šijú tak, aby dokonale kopírovali Váš typ postavy. Na to aby boli profesionálny krajčíri schopní ušiť Vás vysnívaný oblek potrebujú iba dve skúšky. Počas týchto skúšok si odmerajú všetky Vaše miery a proporcie Vašej postavy. Nezaskočí ich ani menšia či väčšia nedokonalosť. Pánska postava je u každého muža iná a preto krajčíri ku každému klientovi pristupujú individuálne a trpezlivo. Jedna skúška prebieha pred samotným šitím a druhá počas šitia, aby sa ešte doladili prípadné nedokonalosti. Odborníci zo spoločnosti www.luxusne-obleky.sk Vám poradia napríklad aj kde umiestniť vrecko, z akého materiálu zvoliť podšívku a podobne. Po 50-tich hodinách ručnej práce bude Váš oblek hotový. Krajčíri naň použijú čisto prírodné a veľmi kvalitné látky, ktoré sa dovážajú z krajín akými je Taliansko, Francúzsko alebo Anglicko. Obleky na mieru si potom budete s radosťou obliekať na každý míting, konferenciu, rodinnú oslavu, stužkovú, promócie a podobne, pretože sa v ňom budete cítiť veľmi pohodlne a štýlovo.

Obleky na mieru nie sú v dnešnej dobe výsadou iba bohatých a úspešných ľudí. Obleky na mieru sú tu aj pre nadšencov pre pánsku módu a mužov, ktorí sa radi obliekajú vkusne a pohodlne.  Preto by jeden alebo aj viac oblekov na mieru mal mať svoje čestné miesto vo Vašom šatníku. Nezabudnite k nim zvoliť aj tie správne topánky, ponožky, kravatu alebo manžetové gombíky. Tie správne a vkusné doplnky dodajú obleku na mieru ešte väčší šmrnc a originalitu. Celý sortiment pánskych oblekov a doplnkov nájdete na internetovej stránke www.luxusne-obleky.sk.